Oda Rezervasyonları ve satışı için
Lütfen (312) 287 87 90 nolu telefon
ile irtibata geçiniz.

İlginiz için Teşekkür Ederiz.

Litai TBB Konuk Evi'ne Hoşgeldiniz!

Ankara’nın en merkezi semtlerinden Balgat’ta hizmete giren Litai TBB Konukevi; TBMM’ye, bakanlıklara, resmi kuruluşlara, elçiliklere, iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla büyük avantaj oluşturuyor.

Konforlu odaları, eşsiz teras manzarasına sahip kahvaltı salonu, Türk ve dünya mutfağının sağlıklı ve lezzet dolu zengin yemek çeşitlerini sunan A’la Carte restoranı ile değerli konuklarımıza layık olanı sunmayı amaçlıyor.
Kaliteli hizmet ve kusursuz servis anlayışı eşliğinde lobi barımızda bilardo, dart ve TV izleme gibi seçeneklerle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Günün yorgunluğu ve stresini atmak için; sauna, fitness, Türk hamamı, buhar odası ve masaj gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
İnternet, faks, fotokopi ihtiyaçları için Business Center 24 saat hizmetinizde olacaktır.

İş veya eğlence amaçlı etkinlikleriniz için çok amaçlı toplantı salonları, kapalı otoparkı ve vale servisleriyle ideal bir konaklama yeri olan Litai TBB Konukevi, Ankara şehir merkezi ve AŞTİ’ye beş dakika, Esenboğa Havalimanı’na 45 dakika; Ankara Adliyesi, Yargıtay ve Danıştay’a ise 10 dakika mesafede bulunuyor.

 

 

 

-->